وکتور سوره مبارکه یس ، کورل 12

مطالب دیگر:
📝تحقیق هويت ديني و ملي و نقش آن در توسعه محبت و مهرورزي📝تحقیق هجرت پيامبر (ص)📝تحقیق احكام تقليد📝تحقیق نگرشى جديد بر قانون ديات- سير تاريخى پيدايش نظام ديات📝تحقیق نگاهي گذرابه عالم (ذر)؛ موطن عهد وميثاق آدميان📝پاورپوینت شیشه بندی📝پاورپوینت آشنایی با تشکیلات دولت جمهوری اسلامی ایران📝پاورپوینت ضدعفونی کننده ها📝تحقیق سازه های پیش ساخته بتنی📝تحقیق نگاهي به آزادي در اسلام📝تحقیق نشانه هاي بسيار نزديك بودن ظهور حضرت مهدي (ع)📝تحقیق نشانه‌هاي ظهور در كلام اميرالمؤمنين📝تحقیق جنگ نهروان📝تحقیق نهج البلاغه📝تحقیق پيامبر در نهج البلاغه📝پاورپوینت طيف سنجي نشر شعله اي ،جذب اتمي و فلوئورسانس اتمي📝تحقیق نقش قرآن در هدايت گري در تشخيص حق و باطل📝تحقیق سنگ های تزئینی در ساختمان📝تحقیق سمبوليسم و رمانتیسم📝تحقیق ساختمان های نوین📝تحقیق سازه های بنایی📝تحقیق سازه های پیش ساخته📝تحقیق ساندویچ پانل📝تحقیق سبک سازی با پانل های پوما📝تحقیق سفال و کاشی
و EPS وکتور کورل 12 سوره یس با اعراب برای برش شبرنگ و حکاکی لیزر . قابلیت بزرگ نمایی . طرح برداری . کورل 12 . از رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده است: هر کس سوره یس را نوشته و پس از شستن از آب آن بنوشد در درونش هزار گونه دوا و نیز هز|50255132|ske|
با ما همراه باشید با موضوع وکتور سوره مبارکه یس ، کورل 12

و EPS


وکتور کورل 12 سوره یس با اعراب


برای برش شبرنگ و حکاکی لیزر . قابلیت بزرگ نمایی . طرح برداری . کورل 12 .


از رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده است: هر کس سوره یس را نوشته و پس از شستن از آب آن بنوشد در درونش هزار گونه دوا و نیز هزار گونه نور و یقین و برکت و رحمت را وارد کرده است و هر گونه دردی را از او دور می کند.


در کتاب المصباح امده: هر کس سوره «یس» را با خود همراه داشته باشد از چشم زخم و از شر جنیان در امان بوده و خواب های خوش می بیند.


هر کس در نهم شعبان سوره «یس» را با گلاب و زعفران نوشته و بنوشد در حفظ و امان خواهد بود و قلبش نیرومند و ذهنش قوی می گردد.


برای برآورده شدن جمیع حاجات و سایر مهمات مجرب است به هر نیت که باشد سه نوبت سوره «یس» بخواند و هر نوبت که می خواند احتیاط می کند هرگاه به لفظ مبین می رسد یک انگشت خود را را گره می کند بعد از آنکه سوره را تمام کرد سه نوبت این دعا را بخواند:«سبحان المفرج عن کل مهموم سبحان المنفس عن کل مدیون سبحان من جعل خزائنه بین الکاف و النون انّما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شی ء و الیه ترجعون یا مفرج الهم فرج یا مفرج الهم فرج یا مفرج.»